Nova

Nova alebo tiež TV Nova je česká komerčná televízia. Jej zahájenie vysielania bolo dňa 4.2.1994 a s odstupom času sa z nej stala najsledovanejšia česká televízna stanica. Patria k nej takisto sesterské televízie Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Nova online ako každá iná komerčná televízia vysiela nepretržite 24 hodín denne a má rôznorodý bohatý TV program, v ktorom si každý niečo nájde. Vo svojom vysielaní ponúka domáce, ale aj zahraničné seriály, sitcomy, filmy či vlastné relácie. TV Nova má takisto silné spravodajstvo, ktoré má obrovskú sledovanosť. Začína sa už ráno Rannými televíznymi novinami, pokračuje sa novinami o 12:00, ďalšie spravodajstvo je vysielané o 17:00 a zakončujú to hlavné Televízne noviny o 19:30. Cez víkendy vysiela Nova staré československé, české a zahraničné filmy. Na Nove sa objavili takisto rôzne reality show ako SuperStar, Hlas Česko Slovenska, MasterChef Česko či Výmena manželiek. TV Nova tak ponúka naozaj bohatý TV program a je už len na každom, čo si vyberie. Aktuálny program na dnes je možné sledovať priamo na našom webe pod live streamom televízie.

Nova online vysiela live zadarmo cez internet a tak nie je potreba pre jej sledovanie platiť žiadne poplatky. Je však nutná registrácia a následné prihlásenie na stránkach tejto televízie. V rámci svojej služby Nova PLUS ponúka taktiež bohatý TV archív s reláciami a vlastnými seriálmi zdarma.